Založili jsme transparentní účet!

Milí přátelé,

náš klub příští rok oslaví 20 let existence. Za tu dobu jím prošlo mnoho handicapovaných sportovců, slavili jsme mnoho úspěchů a vítězství. Od roku 2005 se naším členem stal i Volkswagen Transportér, tehdy nazývaný Emil, který nás přepravoval na závody nejen po ČR. Doba už ale pokročila a na Emilovi je zub času znát. Nejen, že není pohodlný pro vozíčkáře, není pohodlný ani pro řidiče, který za volantem stráví někdy i 700 km v kuse. Vzhledem k tomu, že většina našich cest míří z Janských Lázní do Brna, Ostravy, Plzně, Teplic a Prahy, je určitý komfort při jízdě všech pasažérů potřebný. Problém jsou hlavně tvrdé nepohodlné sedačky, absence klimatizace, mechanické stahování okének, malý výkon, absence tempomatu, atd. Byť nám byl dlouhou dobu transportér velkým pomocníkem, poslední roky začíná být spíše přítěží, co se finanční stránky týče. Jen za letošní rok stála oprava převodovky a hnací hřídele 31.000,-, loňský rok to bylo 35.000,- za brzdy a drobné opravy. Tímto tempem by byl klub za chvíli buď bez prostředků, nebo bez auta.

Rádi bychom to změnili a dopřáli hlavně sportovcům komfortnější přemisťovaní, bohužel jako většina neziskových organizací nemáme a ani nikdy nebude v našich silách mít tolik prostředků, abychom si mohli trochu té lepší jízdy dopřát.

Proto jsme se rozhodli založit transparentní účet: 225716341/0600

 Tímto bychom Vás chtěli poprosit o pomoc a o sdílení.

Prošli jsme pár autosalonů a našli jsme auto, které by nám vyhovovalo ve všech směrech. Nový 9ti místný Peugeot Boxer Combi s následující výbavou: automatická klimatizace po celém voze, pohodlné sedačky, ABS, EBA, SSP + ASR s pomocí při rozjezdu do svahu, elektronická okénka, tónovaná skla, zadní parkovací asistent, tempomat a omezovač rychlosti, 6ti stupňová převodovka. Takové nové auto je vykalkulované na 727.437,-  + zdvižná plošina pro elektrické vozíky vykalkulovaná na 64.000,-

Abyste věděli, komu peníze přispíváte, podívejte se prosím na naše stránky: www.scoajl.cz. Pokud by Vás cokoliv zajímalo, ptejte se, rádi doplníme informace.

Děkujeme za každý příspěvek, pomoc, a za sdílení.

Markéta a Dan a sportovci.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.